Průvod svatého Martina

Milí žáci, rodiče a přátelé školy,

rádi bychom Vás pozvali na tradiční průvod svatého Martina, který se uskuteční 10. listopadu 2024 od 15:00 hdin na zahradě naší školy. Celá akce je organizovaná KRPŠ (Klub rodičů a přátel školy) a žákovským parlamentem. Tato událost je skvělou příležitostí, jak společně oslavit podzimní čas a užít si krásný zbytek dne plný zábavy.

Na účastníky s lampionem čeká malá odměna. Na školní zahradě proběhnou různé soutěže a aktivity a ve školní čajovně se budete moci posadit u stolečku nad výborným občerstvením.  Pokud umíte svatomartinské rohlíčky a chcete se zapojit do soutěže o svatomartinskou husu, klikněte prosím na tlačítko Svatomartinské rohlíčky - přihláška. Pak jen vyplňte jméno a příjmení do dotazníku a 10. listopadu se budeme těšit na Vaše svatomartinské rohlíčky. Po setmění začne krátký průvod obcí.

Svatomartinské rohlíčky - přihláška

Těšíme se na Vás :-)