12. ŠKOLNÍ PLES - PÁTEK 17. 3. 2017

Vážení rodiče,

chtěli bychom Vás tímto pozvat na 12. Školní ples, který se koná 17. března 2017 od 20:00 hod v KD Vysoká Libeň. Jako každým rokem je zajištěna autobusová doprava. Můžete se těšit na předtančení, bohatou tombolu a příjemně strávený večer. Vstupenky na ples budou v předprodeji ve školní družině a jsou slosovatelné. K tanci a poslechu bude hrát skupina Karyna Band.

Prosíme Vás, zda byste podpořili tuto akci zakoupením alespoň jednoho lístku na rodinu (i když se plesu nezúčastníte), nebo jakýmkoliv příspěvkem do tomboly, např. bonboniéra, láhev vína, drogérie apod.  Pokud podnikáte, můžete si udělat reklamu v tombole svými výrobky či službami. Podpora tomboly může být i finanční. Pokud bude příspěvek větší než 1000,- Kč, vystavíme Vám darovací smlouvu, kterou můžete uplatnit v daňovém přiznání.

Výtěžek z plesu je každým rokem v různých podobách věnován žákům ZŠ a MŠ Byšice (např. nákup interaktivní tabule vč. dataprojektoru, školních lavic, florbalového vybavení, nábytku do ŠD, úhrada dopravy pro MŠ, každoroční platba dopravy na lyžařský výcvik apod.).

Ceny do tomboly můžete přinést do školy paní vychovatelce Purašové do ŠD nejpozději do konce února 2017.

Předem děkujeme za jakoukoliv podporu z Vaší strany.

KRPŠ při ZŠ a MŠ Byšice, z.s.